Okresné kolo olympiády Aj

Dňa 17.1.2011 sa konalo okresné kolo olympiády z anglického jazyka, ktorého sa zúčastnila naša žiačka Zuzana Gregorová, ktorá vyhrala pekné 1. miesto.Srdečne blahoželáme.

Fofoalbum na www.cenast

V sekcii učitelia - Juraj Palásthy - podstránka je odkaz na fotoalbum z odovzdávania Ceny ST.

Okresná súťaž v aranžovaní

Dňa 6.12.2010 sa uskutočnila Okresná súťaž v aranžovaní suchých kvetov ,,Vianočný svietnik" v Centre voľného času v Prievidzi. Pod vedením p. Ing. Gablíkovej sa je zúčastnili žiačky: Barbora Čiková (3. miesto), Monika Obertová (4.miesto) a Emília Halašková. Srdečne blahoželáme!

Stužková slávnosť

Dňa 3.12.2010 mali študentky 4.A triedy stužkovú slávnosť. Pozrite si niekoľko fotografií z tejto neopakovateľnej udalosti.

Cena Slovak telekom

Dňa 2.12.2010 sa v Bratislave uskutočnil 5. ročník Ceny Slovak Telekom. Z našej školy sa súťaže zúčastnil Ing. Juraj Palásthy, ktorý v konkurencii 50 prác obsadil 4. miesto. Pozrite si z tejto akcie fotky.

Návšteva ôsmakov

Dňa 3.12.2010 bola v našej škole návšteva žiakov 8-ich ročníkov zo ZŠ Šafárika v Prievidzi. Pozrite si fotoalbum.

Školská súťaž v darčekovom balení

Dňa 30.11. 2010 sa uskutoční školská súťaž v darčekovom balení. Zúčastnia sa jej žiaci, ktorí zvíťazili v triednych kolách študijného odboru obchodný pracovník. Súťažiť sa bude v ľubovoľnom balení darčeka pre kamaráta. Informácie u p.Bc Menšíkovej a p.Bc Bachledovej.

Školská súťaž v aranžovaní

Dňa 30.11.2010 sa uskutoční školská súťaž v aranžovaní. Súťažiť sa bude v 3 kategóriach: 1. vianočný svietnik -  žiaci 1. ročníka, 2. adventný veniec - žiaci 2. ročníka, 3.vianočná girlanda - žiaci nadstavbového ročníka. Informácie u p. Ing. Gablíkovej.

Olympiáda v anglickom jazyku

Dňa 25.11. 2010 sa uskutoční školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Informácie u Mgr. Gavalcovej.

Hodina deťom

Dňa 12.11.2010 sa naša škola zapojí do celonárodnej zbierky organizovanej na podporu       projektu "Hodina deťom". Informácie u Mgr.Bederkovej.

Študentská kvapka krvi

Dňa 11.11.2010 t.j. vo štvrtok bude na našej škole akcia ,,Študentská kvapka krvi" spojená s darovaním krvi určená pre žiakov a zamestnancov školy. Informácie u Mgr.Bederkovej.

Nezábudka 2010

Dňa 12. a 13. októbra 2010  sa naši žiaci pod vedením Mgr.Bederkovej zúčastnili kampane Ligy  Za duševné       zdravie - Nezábudka 2010 - , čím na verejnosti reprezentovali našu školu.